دانلود فرم پیشنهاد بیمه عمر پاسارگاد

دانلود فرم پیشنهاد بیمه عمر و تامین آتیه پاسارگاد

برای دانلود فرم پیشنهاد بیمه عمر و تامین آتیه پاسارگاد روی لینک زیر کلیک کنید:

فرم پیشنهاد بیمه عمر پاسارگاد

فرمت فرم pdf

نمایندگان محترم : لطفاً خوانا و مرتب پر شود و پرینت پشت رو گرفته شود.در قسمت آدرس حتما نام شهر هم نوشته شود

 

تاریخچه بیمه

تاریخچه بیمه

بیمه  چیست ؟

بیمه ، اشخاصی  را که  متحمل  لطمه ، زیان  یا حادثه  ناخواسته ای  شده اند قادر می سازد که  پیامدهای  این  وقایع ناگوار را جبران  کنند. خسارت هایی  که  به  این  قبیل افراد پرداخت  میگردد از پول هایی  تأمین  می شود که  برای  خرید بیمه  نامه می پردازند و با پرداخت  آن  در جبران  خسارت  همدیگر مشارکت  می کنند. به  بیان دیگر همه  آن هایی  که  خود را بیمه  میکنند با مشارکت  در سرمایه ای  که  متعلق  به همه  خریداران  بیمه  است ، در جبران خسارت  و زیان های هریک از افراد بیمه شده ، شریک  و سهیم  می شوند.

بیمه گران  خطرهای  احتمالی  را به خوبی می شناسند و احتمال وقوع آن ها رامی دانند بنابر این می توانند میزان  حق  بیمه ای  را که  هر شخص  باید بپردازد به نحوی  محاسبه  کنند که  مبلغ  جمع آوری  شده برای  جبران  خسارت هایی  که  پیش خواهد آمد، کافی  باشد. بدیهی  است  که  تنها تعدادی  از آنان  که  خود را بیمه  کرده اندنیاز به جبران خسارت از محل  مبلغ  جمع آوری  شده  خواهند داشت .

بر این  اساس ، مقدار حق  بیمه  مربوط به  هر نفر متقاضی  بیمه  با توجه  به  دو عامل مهم  محاسبه  می شود: نخست  این  که ، به  طور کلی  احتمال  بروز خسارت  در آینده چه  قدر است  و دوم ،آن  که احتمال  وقوع  حادثه برای بیمه گذار متقاضی  بیمه  بیشتریا کمتر از میانگین احتمال  خطر مزبور باشد. برای  روشن  شدن  موضوع ۳ مثال می آوریم.۱. در بیمه های  مربوط به  اتومبیل : جوانی  که  اتوموبیل  پرقدرتی  دارد یاراننده ای که  قبلا چند مورد تصادف  داشته و خودش مقصر بوده  است ، از راننده میان  سال  و با تجربه ای که  اتوموبیل  کم  قدرتی  دارد و قبلا تصادف  نکرده  است ، حق بیمه  بیشتری  می پردازد.

۲/ در بیمه  آتش سوزی : صاحب  مغازه  ساندویچ  فروشی ، ازصاحب  یک دفتر خدماتی حق  بیمه  بیشتری  می پردازد یعنی ، هر چه  احتمال  خطربیشتر باشد، حق  بیمه  نیز بیشتر خواهد بود.

۳/ برای  فردی  جوان و تندرست  که شغل  بی خطری  دارد خریدن  بیمه  زندگی  آسان تر و حق  بیمه  آن  هم  کمتر خواهد بودتا فرد سال مندی  که شغل  پرخطری  دارد.بیمه  چگونه  به  وجود آمد؟بیمه های  غیرزندگی ، پیشینه  بلند مدتی  دارند. نوعی  از بیمه های  دریایی  حدود ۳۰۰۰ سال  قبل  مورد استفاده  قرار گرفت . بیمه های  زندگی  نیز سابقه  زیادی  دارند.این  نوع  بیمه ها نخستین بار هنگامی  پدید آمد که  سربازان  رومی  قسمتی  از دستمزدخود را در صندوقی  جمع آوری  کردند تا چنانچه  در جنگ  کشته  شدند، آن  پول  به خانواده هایشان  پرداخت  شود.تاریخچه بیمهبیمه  در دنیای  امروزامروز دیگر تصوراین که گونه ای  از فعالیت  انسان  بدون  وجود بیمه  شکل  پذیردمشکل  است . به  ویژه  آن  که  در قرن  بیستم  تحولات  تکنولوژی ، حمل  و نقل  وارتباطات  با سرعت  و وسعت  شگفت آوری  انجام  پذیرفته  است . برجسته ترین  نمونه این  موضوع  پیشرفت  موتور اتوموبیل  است  که  متعاقب  آن  بیمه  اتوموبیل  به  یکی  ازمهم ترین  بخش های  صنعت  بیمه  تبدیل  شده  است .

 

توسعه  مهم  دیگر، افزایش  تعداد ریسک های  یگانه  خیلی  بزرگ  است .نفتکش های  غول پیکر و هواپیماهای  بسیار بزرگ  نمونه هایی  هستند که  نشان می دهند سرمایه تحت پوشش  بیمه  ممکن  است  صدها میلیون تومان ارزش داشته باشد.

مشکلات مربوط به پوشش چنین سرمایه های عظیمی  باعث  شده  است  که بیمه گران به پشتیبانی  یکدیگر، یک خطر بزرگ  را در سطح  داخلی  و بین المللی  به صورت  بیمه  اتکایی  مجدد بین  خود توزیع  کنند و از عهده  جبران  خسارت های هنگفت  برآیند.

همراه  با ارتقا و پیچیدگی  بیشتر زندگی  انسان  امروز، بیمه ها نیز از زوایای  مختلف و با شتاب  توسعه  یافته اند. زیان هایی  که  ممکن  است  به  طور ناخواسته  در جریان فعالیت  و زندگی  عادی  هر فردی  به  دیگران  وارد آید و در قبال آن ها مسؤول  واقع شود بابیمه مسؤولیت  تحت  پوشش  قرار میگیرند.در این  خصوص ، می توان  به بیمه  مسؤولیت  پزشکان  و بیمه  مسؤولیت  تولید کنندگان اشاره  کرد. نمونه های جدیدتر، بیمه  افترا برای  روزنامه نگاران  و ایستگاه های رادیو و تلویزیون  و بیمه آلودگی ناشی  از نشت  نفت  از تانکرهاست .

 

بیمه های  سیل ، زلزله وخرابی کامپیوترنیز بر همین  منوال  ظهور کرده اند.بیمه های  زندگی  نیز پیشرفت های  شگرفی  یافته  و مجموعه  متنوعی  از انواع  این نوع  بیمه  را ارائه  کرده  است در این  زمینه  انواع  بیمه های  مستمری و عمر و پس انداز به طور چشم گیری  افزایش  یافته  است در ادامه ، بیمه گران  رشته  زندگی مجبور شده اندکه  با مشکلات  جدیدی  نظیر بیماری  ایدز مواجه شوند و درباره  پیشرفت علم ژنتیک بیندیشندبیمه های  غیرزندگیبیمه  دریایی  که  امروز وجود دارد احتمالا در حدود سده های  یازدهم  و دوازدهم میلادی  در منطقه ای  در شمال  ایتالیا به  وجود آمده  است  شخصی به نام لومباردز درسده های  چهاردهم  و پانزدهم  انگلیسی ها را با این  نوع  فعالیت  آشنا ساخت  مفاهیم بیمه گر و بیمه گری ، نخستین  بار در بیمه  دریایی  مطرح  شد.

آن  روزها هر بازرگانی  که حاضر به تقبل  بخشی  از یک  خطر بود نام  خود را همراه  با سهمی  که  از آن  خطر قبول می کرد در پایین  صفحه ای  که  جزئیات  خطر مزبور در آن  درج  شده  بود می نوشت .آن  وقت  مالکان  کشتی ها و بازرگانان  دریافتند که  می توانند کشتی ها را برای  حمل اجناس  سودآور اعزام کنند زیرا می دانستند چنانچه کشتی دچار حادثه شود ازاین طریق  جبران  خواهد شد. در سال  ۱۶۶۶ آتش سوزی  بسیار بزرگی  در لندن  روی  داد که  باعث  به  وجودآمدن  بیمه  آتش سوزی  شد.

معلوم  نیست  که  نخستین  بیمه  آتش سوزی  به  صورت امروزی  در چه  زمانی  صادر شد اما گفته  می شود که  نخستین  شرکت  بیمه آتش سوزی  به  نام  اداره  آتش  در سال  ۱۶۸۰ بنیان  نهاده  شد که  بعدها فونیکس  لقب گرفتنفع بیمه پذیرنفع  بیمه پذیر یک  اصل  اساسی  بیمه  است .

مفهوم  این  اصل  آن  است  که  فردی  که در صدد گرفتن  بیمه  است  باید به  طور قانونی  اختیار بیمه  کردن  اموال ، حادثه  یازندگی  را داشته  باشد. به  بیان  دیگر، وقوع  حادثه ای  که  تحت  پوشش  بیمه  است ، یامرگ  بیمه  شده  باید باعث  زیان  مالی  برای  خریدار بیمه  شود. برای  مثال ، آقای بهزادی  نمی تواند خانه  آقای  بهروزی  را بیمه  کند زیرا تخریب خانه آقای  بهروزی موجب  زیان  مالی  برای  آقای  بهزادی  نمی شود. بر همین  قیاس ، شما نمی توانیدزندگی  دیگران  را بیمه  کنید مگر آن  که  منفعتی در زندگی  فرد بیمه شده داشته باشید.دیگر اصول بیمهاصول بیمه  را که  شامل  همه  بیمه ها می شود به  صورت  زیر بیان  می کنند:الف- بیمه  تنها به  اندازه  ارزش واقعی اموال تحت پوشش  بیمه خسارت را جبران می کند. برای  مثال بیمه نمیتواند زیان های عاطفی را تحت پوشش  قرار دهد.ب – همواره  باید تعداد فراوانی خطرهای  همگون وجود داشته  باشد تا بااستفاده  از تشابه خطرها بتوان  خسارت  را بین  همه بیمه گذاران  توزیع کرد.پ – باید امکان  محاسبه  احتمال  وقوع  خسارت وجود داشته  باشد تا بیمه گران بتوانند حق بیمه  متناسب  با خطر مربوط را تعیین  کنند.ت – خسارت ها نباید عمدی  و قابل  اجتناب باشند یا قبل از بیمه کردن ، به وجودآمده باشند. به طور بدیهی  نمی توان برای خانه ای که آتش گرفته و فردی  که فوت کرده  است بیمه نامه  گرفت .ث – زیان مالی برخی از خطرها چنان گسترده  است که فقط دولت  توانایی مقابله با آن ها را دارد. این  نوع  خطرها ) اغلب  ناشی  از جنگ  یا تابش های  هسته ای و رادیواکتیو( به  طور معمول  بیمه پذیر نیستند.خطر !بیمه  نگرانی ناشی از خطر را از زندگی  مردم  و فعالیت های  اقتصادی  دور می کندو به  بیمه گذاران  آرامش خاطر می دهد. بیمه گذار می داند که  در ازای  پرداخت  حق بیمه  چنانچه  حادثه  نامنتظره ای  رخ  دهد، زیان  مالی آن  از محل  حق بیمه های جمع آوری  شده  جبران  خواهد شد.

به  بیان  بهتر، بیمه گذار با پرداخت حق بیمه و دریافت بیمه نامه ، آرامش خاطر به دست می آورد پس اگر حادثه ای  رخ  نداد وخسارتی  نیز دریافت  نشد، خریدن  بیمه نامه  بیهوده  نبوده  است.

 

منبع : وب سایت بیمه پاسارگاد

 

 

حسین خیامی کارشناس فروش بیمه های عمر و تامین آتیه پاسارگاد  ۰۹۱۵۷۷۷۷۳۳۹

درباره بیمه پاسارگاد

درباره بیمه پاسارگاد

با کمال افتخار شرکت بیمه پاسارگاد در تاریخ ۱۸/۱۱/۱۳۸۵ با هدف ارائه خدمات بیمه ای و کسب سود متوازن و همسو با منافع ملی کشور در رشته بیمه های زندگی و غیر زندگی با شماره ثبت ۲۹۰۰۷۰ و با سرمایه اولیه ۴۵۰ میلیارد ریال که ۵۰% آن پرداخت شده بود،توسط گروه مالی پاسارگاد در اداره ثبت شرکت ها و موسسسات غیر تجاری تهران به ثبت رسید.

این شرکت در تاریخ ۲۹/۱۱/۱۳۸۵ پس از طی کردن تشریفات لازم پروانه فعالیت خود را در همه رشته های بیمه ای از بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران با شماره ۳۴۶۰۵ دریافت نمود. شرکت بیمه پاسارگاد مفتخر است که مجوز قبولی اتکایی به شماره ۲۵۵۹۸ را در سال ۱۳۸۵ از بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران دریافت و با صدور اولین گواهی قبولی در همان سال فعالیت خود را در این بخش آغاز نمود و این مجوز همه ساله از جانب بیمه مرکزی تمدید شده است.

شرکت بیمه پاسارگاد در مجمع عمومی فوق العاده صاحبان سهام در سال ۱۳۹۴ با اکثریت آراء سرمایه اولیه خود را به ۴۰۸۲ میلیارد ریال افزایش دادند.

(میزان سرمایه ثبت شده و پرداخت شده در نوبت اول ۲۰۴۱ میلیارد ریال می باشد.) شرکت بیمه پاسارگاد هم اکنون دارای شبکه گسترده ای از نمایندگان، شامل ۲۲۰۰ نمایندگی عمومی و ۸۴۰۰ نماینده فروش تخصصی بیمه های عمر تامین آتیه(عمر و سرمایه گذاری ) (تاکنون)می باشد. لازم به ذکر است که در حال حاضر شرکت بیمه پاسارگاد دارای بزرگترین شبکه فروش تخصصی بیمه های عمر و سرمایه گذاری در بین تمام شرکت های بیمه ای فعال در بازار ایران می باشد و در حال حاضر با صدور بالغ بر ۵۰۰۰۰ فقره بیمه نامه عمر و تامین آتیه طی هر ماه به عنوان رکورد دار این صنعت محسوب می شود.

منبع: وب سایت پاسارگاد ۲۴

شعبه شیراز با تمام توان به یاری سیل زدگان شتافت

بیمه پاسارگاد ضمن اظهار تأسف و همدردی با خانواده های داغدیده ، آماده ارائه خدمات به بیمه گذاران مسافر و همشهریان محترم می باشد.

با توجه به اضطرار پیش آمده در استان فارس و ضرورت رسیدگی به امور خسارتی و سرویس دهی های عاجل به مراجعین و زیان دیدگان ، تیم مدیریت بحران با حضور مدیران، همکاران و کارشناسان در شعبه شیراز تشکیل و تیم های رسیدگی و ارزیاب خسارت بیمه اتومبیل و آتش سوزی در شعبه شیراز واقع در بلوار بعثت تلفن : ۳۶۴۹۹۸۴۰ بدون وقفه و در ایام تعطیلات آماده خدمات رسانی به حادثه دیدگان می باشند.

براساس گزارش های دریافتی، در بازدیدهای مجدد و پی در پی و ردگیری مرحله دوم طغیان رودخانه خشک و جاری شدن سیل در مسیرهای بلوار نیستان ، بلوار نارنجستان، بلوار شهدای شهرک سعدی، شهید وفایی، هشت متری گود گل کنان، خیابان های فرعی شهرک سعدی، فرعی های بلوار نصر، سرداران، بلوار فضیلت، تونل سعدی ، بلوار گلستان و رسول اعظم خسارت ها و رسوبات بیشتری از مرحله اول سیل جاری مشاهده شد و خسارت های ساختارهای شهری و موقعیت های مکانی و جغرافیایی محل های ذکر شده توسط کارشناسان بیمه پاسارگاد با دقت بیشتری ارزیابی شده است.

 

منبع خبر

خیامی نماینده بیمه عمر و تامین آتیه پاسارگاد ۰۹۱۵۷۷۷۷۳۳۹

تاریخچه شرکت بیمه پاسارگاد

تاریخچه شرکت بیمه پاسارگاد

۱۲۶۱۳۸۴۰۴۸شرکت بیمه پاسارگاد به منظور عرضه خدمات بیمه­ های در زمینه بیمه­ های زندگی و غیرزندگی (به طور مستقیم و قبولی اتکائی) و کسب سود متوازن و همسو با مصالح و منافع ملی توسط گروه مـالی پاسـارگاد تأسیس گردیده است.

شرکــت در تـاریخ ۱۳۸۵/۱۱/۱۸و تحــت شماره ۲۹۰۰۷۰ با سرمایه ۴۵۰ میلیارد ریال که ۵۰ درصد آن پرداخت شده بود ، در اداره ثبت شرکت­ها و مؤسسات غیرتجاری تهران به ثبت رسید و پس از طی تشریفات لازم در تاریخ ۱۳۸۵/۱۱/۲۹پروانه فعالیت خـود را در کلیـه رشتــه­ های بیمه­ ای به شماره ۳۴۶۰۵ از بیمه مرکـزی جمهوری اسلامی ایران دریافت نمود و در تـاریخ ۱۳۸۵/۱۲/۰۱با صـدور نخسـتین بیمه نامه، فعالیت رسمی خود را آغاز کرد .(کد اقتصادی ۴۱۱۱۱۱۶۵۱۹۴۸ ) شرکت در تاریخ ۱۳۸۶/۰۸/۰۵مجوز قبولی اتکایی از مؤسسات بیمه داخلی را طی شماره ۲۵۵۹۸ از بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران دریافت و با صدور اولین گواهی قبولی در تاریخ ۱۳۸۶/۰۹/۱۸، فعالیت خود را در این بخش نیز آغاز نموده و این مجوز همه ساله تمدید شده است. صاحبان سهام شرکت بیمه پاسارگاد در مجمع عمومی فوق العاده در سال ۱۳۹۴ با اکثریت آراء ،سرمایه شرکت را از مبلغ ۱۱۳۴ میلیارد ریال به مبلغ ۴۰۸۲ میلیارد ریال افزایش دادند. ( میزان سرمایه ثبت شده و پرداخت شده ۲,۰۴۱,۲۰۰ میلیون ریال می باشد) انتخاب بیمه پاسارگاد به عنوان شرکت بیمه برتر به تشخیص بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران در سال­های ۱۳۸۶و ۱۳۸۸، کسب عنوان شرکت برتر از نظر رشد سریع در سال ۹۰ ، ۹۱ و ۱۳۹۲ به انتخاب سازمان مدیریت صنعتی نشان از وجود عوامل مؤثر و قابل اطمینان در رشد، توسعه و بالندگی مستمر شرکت دارد. شبکه گسترده فروش شرکت با بهره­ گیری از کارشناسان و متخصصین کارآزموده صنعت بیمه در سراسر کشور در بیش از ۱۵ مدیریت منطقه، ۷۶ شعبه  ۲۲۰۰ نمایندگی فعال و ۸۴۰۰ نماینده فروش بیمه عمر و تامین آتیه، آماده ارائه خدمات در قالب انواع بیمه­ های اموال، اشخاص، مسئولیت و مهندسی به شما هموطن گرامی می­ باشد.

 

حسین خیامی کارشناس فروش بیمه های عمر و تامین آتیه پاسارگاد   ۰۹۱۵۷۷۷۷۳۳۹